MS Elite A-lag Hjemmekamper - sesongen 2022/2023  
 
Dato Dag Tid Hjemmelag Bortelag Arr.ansvarlig Vert/Vertinne Vakt 1 Vert/Vertinne Vakt 2 Billett  Billett Utvisning borte Utvisning hjemme Speaker Hockeylive Vakt nr. 1 Hockeylive Vakt nr. 2 Time on Ice Hjemme Time on Ice Borte Klokke Storskjerm/Musikk Målvaktskamera Vakt  Vakt  Vakt  Vakt  Vakt Vakt  Vakt Vakt Maskotter - maks 4 stk. Loddselgere Shoot the puck - 2 stk. POWER BREAK
 2,5 time før kamp - 2 periode Kampstart - Kampslutt Møter 1 t 15 min før kampstart Møter 1 t 15 min før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 2,5-2 timer før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Oppmøte 1,5 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Må være med 1 voksen Må være med 1 voksen Må være med 1 voksen
2022                                                       Møter 1 time før kampstart Møter 1 time før kampstart Ferdig skiftet til kampstart
Treningskamper                                                            
16.08.2022 Tirsdag 19:00 Manglerud Lillehammer Bjørn Danielsen     Johan Lindberg (U16) Elite Tommy Larsen (U16) Sjur Hille Olsen (U16) Martin Hansen Ole Ivar Birkelund (F) Lars Morten Haga (U12) Aina/Lauren Per Høglund (F) Harald Dahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Tor Slørdal (U11) Ola Skjæveland (U11) Tom Jakobsen (U16)                
23.08.2022 Tirsdag 18:30 Manglerud Grüner Bjørn Danielsen     Kjell Erik Engelberg (U16) Elite Christian Bøttger (U16) Ole Karsten Ryen (U16) Martin Hansen Wenche Kopperstad (F) Harald Dahl (F)  Aina/Lauren Per Høglund Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Pål Skogli (U11) Christian Thygesen (U11) Micke Friedman (U8)                
28.08.2022 Søndag 17:00 Manglerud Furuset Bjørn Danielsen     Stine Gjennestad (U10) Elite Christer Dietrich (U15) Espen Haaland (U8) Martin Hansen Wenche (F) Mikael Lauritzen, Eirik Bratlie  Øystein Nesje Steffen Øvstedal (U8)/Kristine Kristiansen(U9) Per Høglund Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Espen Simensen  Hugo Jakobsen (U18) Pontus Lingetoft (U12) Meletidis (U12)                
                                                             
Seriekamper 2022                                                            
15.09.2022 Torsdag 18:30 Manglerud Frisk Asker Henning Thoresen Hilde Gerhardsen (U18) Wenche hjelper frem til HL Johan Lindberg (U16) Hugo Jakobsen (U18) Tommy Larsen (U16) Sjur Hille Olsen (U16) Stein Svendsen (U15) Harald Dahl (F) Wenche E Kopperstad (F) Ole Ivar Birkelund (F) Pierre Nilsson (U18)/Aina-Lauren Nenad Despotovic (U18) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Tor Slørdal (U11) Ola Skjæveland (U11) Tom Jakobsen (U16) Arnfinn Stautland (U12) Leo Backer (U9) Christopher Dirdal (U9) Pål Skogli (U11) Børre Amundsen (U10) U8 m/1 voksen ansvarlig U8 m/1 voksen ansvarlig  
17.09.2022 Lørdag 16:00 Manglerud Ringerike Henning Thoresen Nina Henriksen (U13) Kate / Ingeborg Elite Tar en fra vakt i starten :) Michael Friedman (U8) Christian Bøttger (U16) Ole Karsten Ryen (U16) Martin Hansen (U18) Harald Dahl (F) Ole Ivar Birkelund (F) Ove Sundelius Per Høglund (F) Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Pål Skogli (U11) Christian Thygesen (U11) Morten Malm (U10) Lars Molde (U11) Eirik Kampstuen (U9) Anders Roos (U9) Roy Aaberge (U12) Pontus Lingetoft (12) U9 m/1 voksen ansvarlig U9 m/1 voksen ansvarlig  
22.09.2022 Torsdag 18:30 Manglerud Sparta Henning/Heidi Hanne Olaussen (U18) Lydie Soares (U9) Stine Gjennestad (U8) Anders Engelstad (U12) Dan Erik Engebretsen (U8) Johan Almstrøm (U8) Thea Klem (U15) Øystein Nesje (F) Eirik Bratlie (U9) Morten Enge (U18) Per Høglund (F) Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Espen Simensen (U11) S. Mathisen (U12) Meletidis (U12) Oskar Brinanger (U15) Vidar Baklund (U15) Joakim Hove (U9) Arild Olsen (U9) Henrik Nyhlen (U15)   JU 11 m/1 voksen ansvarlig JU 11 m/1 voksen ansvarlig U14
29.09.2022 Torsdag 18:30 Manglerud Storhamar Heidi Bendixen Heidi Bendixen - Elite Anders Engebregtsen (U12) Anders Roos (U9) Christer Dietrich (U15) Espen Haaland (U8) Stein Svendsen (U15) Øystein Nesje (F) Lars  Flydal (U10) Mikael Lauritsen (U9) / Opplæring Wenche Pierre Nilsson (U18) Harald Dahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik A Morken (U11) (Espen opplæring) Robert Hirko (U9) Joakim Hove (U9) Olle Lager (U10) Anders Johansen (U12) Stubberud (U12) Johnny Bruun (U10) Øivind L Østerhagen (U13) Sten Ingolf Tveter (U12) U10 /1 voksen ansvarlig U10 m/1 voksen ansvarlig U15
06.10.2022 Torsdag 18:30 Manglerud Vålerenga Henning (Heidi ?) Hilde Gerhardsen (U18) Kristina Beck Andersen (U12) Johan Lindberg (U16) Anders Engelstad (U12) Tommy Larsen (U16) Sjur Hille Olsen (U16) Terje Rygh (F) Øystein Nesje (F) Leiv-Henrik Hevnskjel (U10) Lars Morten Haga (U12) Per Høglund (F) Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Christian Thygesen (U11) Ola Skjæveland (U11) Tom Jakobsen (U16) Arnfinn Stautland (U12) Leo Backer (U9) Christopher Dirdal (U9) Eelco vanWeerdhuizen(U12) Morten Malm (U10) U11 m/1 voksen ansvarlig U11 m/1 voksen ansvarlig U13
08.10.2022 Lørdag 16:00 Manglerud Grüner Henning Thoresen Kate / Ingeborg Elite Kjell Erik Engelberg (U16) Kurt (F) Christian Bøttger (U16) Ole Karsten Ryen (U16) Bror Lunde (F) Harald Dahl (F) Lars Erik Røiseng (U9) Aina /Lauren (F) Per Høglund (F) Eirik Fallet Haugli (U14) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Henrik Nyhlen (U15) Christian Thygesen (U11) Børre Amundsen (U10) Lars Molde (U11) Eirik Kampstuen (U9) Anders Roos (U9) Roy Aaberge (U12) Pontus Lingetoft (12) U12 m/1 voksen ansvarlig U12 m/1 voksen ansvarlig U14
20.10.2022 Torsdag 18:30 Manglerud Stjernen Henning (Heidi ?) Hanne Olaussen (U18) Lydie Soares (U9) Stine Gjennestad (U8) Hugo Jakobsen (U18) Dan Erik Engebretsen (U8) Johan Almstrøm (U8) Martin Hansen (U18) Harald Dahl (F) Lars Morten Haga (U12) Morten Enge (U18) Per Høglund (F) Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Espen Simensen (U11) S. Mathisen (U12) Stubberud (U12) Oskar Brinanger (U15) Vidar Baklund (U15) Robert Hirko (U9) Arild Olsen (U9) Henrik Nyhlen (U15) Michael Friedman (U8) U8 m/1 voksen ansvarlig U8 m/1 voksen ansvarlig U15
25.10.2022 Tirsdag 18:30 Manglerud Lillehammer Heidi Bendixen Heidi Bendixen - Elite Anders Engebregtsen (U12) Jan Svensson (U9) Christer Dietrich (U15) Espen Haaland (U8) Bror Lunde (F) Øystein Nesje (F) Eirik Bratlie (U9) Mikael Lauritsen (U9)/Vidar Andegren (U15) Pierre Nilsson (U18) Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik A Morken (U11) Robert Hirko (U9) Joakim Hove (U9) Olle Lager (U10) Anders Johansen (U12) Meletidis (U12) Johnny Bruun (U10) Øivind L Østerhagen (U13) Sten Ingolf Tveter (U12) U9 m/1 voksen ansvarlig U9 m/1 voksen ansvarlig U13
29.10.2022 Lørdag 16:00 Manglerud Stavanger Henning Thoresen Nina Henriksen (U13) Kate / Ingeborg Elite Johan Lindberg (U16) Anders Engelstad (U12) Tommy Larsen (U16) Sjur Hille Olsen (U16) Martin Hansen (U18) Harald Dahl (F) Lars  Flydal (U10) Ole Ivar Birkelund (F) Per Høglund (F) Nenad Despotovic (U18) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Tor Slørdal (U11) Ola Skjæveland (U11) Tom Jakobsen (U16) Arnfinn Stautland (U12) Leo Backer (U9) Christopher Dirdal (U9) Eelco vanWeerdhuizen(U12) Morten Malm (U10) JU 11 m/1 voksen ansvarlig JU 11 m/1 voksen ansvarlig U14
17.11.2022 Torsdag 18:30 Manglerud Frisk Asker Heidi Bendixen ? Kate / Ingeborg Elite Kjell Erik Engelberg (U16) Stine Gjennestad (U8) Andre Haugen (U20) Ole Karsten Ryen (U16) Stein Svendsen (U15) Øystein Nesje (F) Leiv-Henrik Hevnskjel (U10) Steffen Øvstedal (U8) Per Høglund (F) Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Eelco vanWeerdhuizen(U12) Christian Thygesen (U11) Børre Amundsen (U10) Lars Molde (U11) Eirik Kampstuen (U9) Jan Svensson (U9) Roy Aaberge (U12) Pontus Lingetoft (12) U10 /1 voksen ansvarlig U10 m/1 voksen ansvarlig U15
19.11.2022   NB - Endret tid Lørdag 15:30 Manglerud Ringerike Henning Thoresen Wenche Kopperstad (F) Kristina Beck Andersen (U12) Michael Friedman (U8) Hugo Jakobsen (U18) Dan Erik Engebretsen (U8) Johan Almstrøm (U8) Martin Hansen (U18) Svein Rokseth (F) Lars Erik Røiseng (U9) Morten Enge (U18)/Vidar Andegren (U15) Per Høglund (F) Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Espen Simensen (U11) Stubberud (U12) Meletidis (U12) Oskar Brinanger (U15) Vidar Baklund (U15) Olle Lager (U10) Arild Olsen (U9) Henrik Nyhlen (U15)   U11 m/1 voksen ansvarlig U11 m/1 voksen ansvarlig U13
26.11.2022 Lørdag 16:00 Manglerud Sparta Henning Thoresen Kate / Ingeborg Elite Anders Engebregtsen (U12) Jan Svensson (U9) Christer Dietrich (U15) Espen Haaland (U8) Thea Klem (U15) Øystein Nesje (F) Lars Morten Haga (U12) Mikael Lauritsen (U9) Per Høglund (F) Eirik Fallet Haugli (U14) Erik Hansen/Gunnar Kyvik A Morken (U11) Robert Hirko (U9) Joakim Hove (U9) Olle Lager (U10) Anders Johansen (U12) S. Mathisen (U12) Johnny Bruun (U10) Øivind L Østerhagen (U13) Sten Ingolf Tveter (U12) U12 m/1 voksen ansvarlig U12 m/1 voksen ansvarlig U14
03.12.2022 Lørdag 16:00 Manglerud Storhamar Henning Thoresen Erfan Mesgar Z. (U13) Kenneth Lilleaas (U13) Johan Lindberg (U16) Anders Engelstad (U12) Tommy Larsen (U16) Sjur Hille Olsen (U16) Martin Hansen (U18) Harald Dahl (F) Eirik Bratlie (U9) Ole Ivar Birkelund (F) Per Høglund (F) Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Tor Slørdal (U11) Ola Skjæveland (U11) Tom Jakobsen (U16) Arnfinn Stautland (U12) Leo Backer (U9) Christopher Dirdal (U9) Eelco vanWeerdhuizen(U12) Morten Malm (U10) U8 m/1 voksen ansvarlig U8 m/1 voksen ansvarlig U15
10.12.2022  NB - NY TID !! Lørdag 18:30 Manglerud Vålerenga Henning Thoresen Kate / Ingeborg Elite Kurt (F) Michael Friedman (U8) Christian Bøttger (U16) Andre Haugen (U29) Stein Svendsen (U15) Øystein Nesje (F) Lars  Flydal (U10) Pierre Nilsson (U18) Per Høglund (F) Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Pål Skogli (U11) Christian Thygesen (U11) Børre Amundsen (U10) Lars Molde (U11) Erik Kampstuen (U9) Anders Roos (U9) Roy Aaberge (U12) Pontus Lingetoft (12) U9 m/1 voksen ansvarlig U9 m/1 voksen ansvarlig U13
28.12.2022 Onsdag 18:30 Manglerud Grüner Heidi Bendixen Heidi Bendixen - Elite Stine Gjennestad (U8) Hugo Jakobsen (U18) Dan Erik Engebretsen (U8) Johan Almstrøm (U8) Martin Hansen (U18) Harald Dahl (F) Leiv-Henrik Hevnskjel (U10) Må ha inn en her  Per Høglund (F) Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Espen Simensen (U11) S. Mathisen (U12) Meletidis (U12) Oskar Brinanger (U15) Vidar Baklund (U15) Johnny Bruun (U10) Arild Olsen (U9) Henrik Nyhlen (U15)   JU 11 m/1 voksen ansvarlig JU 11 m/1 voksen ansvarlig U14
                                                             
 
2023                                                            
Seriekamper 2023                                                            
07.01.2023 Lørdag 16:00 Manglerud Stjernen Henning Thoresen Hilde Gerhardsen (U18) Kate / Ingeborg Elite Anders Engebregtsen (U12) Jan Svensson (U9) Tommy Larsen (U16) Andre Haugen (U20) Martin Hansen (U18) Harald Dahl (F) Lars Erik Røiseng (U9) Ole Ivar Birkelund (F) Vidar Andegren (U15) Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Robert Hirko (U9) Joakim Hove (U9) Olle Lager (U10) Anders Johansen (U12) Stubberud (U12) Johnny Bruun (U10) Øivind L Østerhagen (U13) Sten Ingolf Tveter (U12) U10 /1 voksen ansvarlig U10 m/1 voksen ansvarlig U15
14.01.2023 Lørdag 16:00 Manglerud Lillehammer Henning Thoresen Erfan Mesgar Z. (U13) Kenneth Lilleaas (U13) Johan Lindberg (U16) Anders Engelstad (U12) Christian Bøttger (U16) Ole Karsten Ryen (U16) Martin Hansen (U18) Øystein Nesje (F) Lars Morten Haga (U12) Pierre Nilsson (U18) Per Høglund (F) Nenad Despotovic (U18) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Tor Slørdal (U11) Ola Skjæveland (U11) Tom Jakobsen (U16) Arnfinn Stautland (U12) Leo Backer (U9) Christopher Dirdal (U9) Eelco vanWeerdhuizen(U12) Morten Malm (U10) U11 m/1 voksen ansvarlig U11 m/1 voksen ansvarlig U13
21.01.2023 Lørdag 16:00 Manglerud Stavanger Henning Thoresen Lydie Soares (U9) Kristina Beck Andersen (U12) Kjell Erik Engelberg (U16) Michael Friedman (U8) Dan Erik Engebretsen (U8) Johan Almstrøm (U8) Thea Klem (U15) Harald Dahl (F) Eirik Bratlie (U9) Morten Enge (U18) Per Høglund (F) Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Espen Simensen (U11) Pål Skogli (U11) Tor Slørdal (U11) Børre Amundsen (U10) Lars Molde (U11) Eirik Kampstuen (U9) Anders Roos (U9) Roy Aaberge (U12) Pontus Lingetoft (12) U12 m/1 voksen ansvarlig U12 m/1 voksen ansvarlig U14
28.01.2023 Lørdag 16:00 Manglerud Frisk Asker Henning Thoresen Nina Henriksen (U13) Hanne Olaussen (U18) Stine Gjennestad (U8) Hugo Jakobsen (U18) Christer Dietrich (U15) Espen Haaland (U8) Martin Hansen U18) Øystein Nesje (F) Eirik Bratlie (U9) Mikael Lauritsen (U9) Per Høglund (F) Eirik Fallet Haugli (U14) Erik Hansen/Gunnar Kyvik A Morken (U11) S. Mathisen (U12) Meletidis (U12) Oskar Brinanger (U15) Vidar Baklund (U15) Stubberud (U12) Arild Olsen (U9) Henrik Nyhlen (U15) Jeanette Solholm (U15) U8 m/1 voksen ansvarlig U8 m/1 voksen ansvarlig U15
02.02.2023 Torsdag 18:30 Manglerud Ringerike Heidi Bendixen Heidi Bendixen - Elite Johan Lindberg (U16) Anders Engelstad (U12) Andre Haugen (U20) Sjur Hille Olsen (U16) Bror Lunde (F) Harald Dahl (F) Leiv-Henrik Hevnskjel (U10) Ole Ivar Birkelund (F) Vidar Andegren (U15) Rune Løvdahl (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Robert Hirko (U9) Joakim Hove (U9) Olle Lager (U10) Anders Johansen (U12) INGEN Johnny Bruun (U10) Øivind L Østerhagen (U13) Sten Ingolf Tveter (U12) U9 m/1 voksen ansvarlig U9 m/1 voksen ansvarlig U13
16.02.2023 Torsdag 18:30 Manglerud Sparta Heidi Bendixen Heidi Bendixen - Elite Kjell Erik Engelberg (U16) Michael Friedman (U8) Christian Bøttger (U16) Ole Karsten Ryen (U16) Stein Svendsen (U15) Øystein Nesje (F) Lars Erik Røiseng (U9) Steffen Øvstedal (U8) Ole Ivar Birkelund (F) Nenad Despotovic (U18) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Christoffer Breivik (F) Tor Slørdal (U11) Ola Skjæveland (U11) Tom Jakobsen (U16) Arnfinn Stautland (U12) Leo Backer (U9) Christopher Dirdal (U9) Eelco vanWeerdhuizen(U12) Morten Malm (U10) JU 11 m/1 voksen ansvarlig JU 11 m/1 voksen ansvarlig U14
23.02.2023 Torsdag 18:30 Manglerud Storhamar Heidi Bendixen Heidi Bendixen - Elite Stine Gjennestad (U8) Hugo Jakobsen (U18) Dan Erik Engebretsen (U8) Johan Almstrøm (U8) Martin Hansen Harald Dahl (F) Lars Morten Haga (U12) Morten Enge (U18) Per Høglund (F) Carsten Vindels (F) Erik Hansen/Gunnar Kyvik Espen Simensen (U11) Pål Skogli (U11) Christian Thygesen (U11) Børre Amundsen (U10) Lars Molde (U11) Eirik Kampstuen (U9) Anders Roos (U9) Roy Aaberge (U12) Pontus Lingetoft (12) U10 /1 voksen ansvarlig U10 m/1 voksen ansvarlig U15
28.02.2023 Tirsdag 19:00 Manglerud Vålerenga Heidi Bendixen Heidi Bendixen - Elite Anders Engebregtsen (U12) Jan Svensson (U9) Christer Dietrich (U15) Espen Haaland (U8) Thea Klem (U15) Øystein Nesje (F) Lars Flydal (U10) Mikael Lauritsen (U9) Vidar Andegren (U15) Eirik Fallet Haugli (U14) Erik Hansen/Gunnar Kyvik A Morken (U11) S. Mathisen (U12) Meletidis (U12) Oskar Brinanger (U15) Vidar Baklund (U15) Stubberud (U12) Arild Olsen (U9) Henrik Nyhlen (U15)   U11 m/1 voksen ansvarlig U11 m/1 voksen ansvarlig U13
                                                             
                                                             
             
SLUTTSPILL 2023
                                                        U12 m/1 voksen ansvarlig U12 m/1 voksen ansvarlig