Søk på nettsiden


Tabell Get ligaen 09/10

Nr Lag K P
1 Vålerenga 48 98
2 Sparta 48 86
3 Stavanger 48 82
4 Lørenskog 48 81
5 Lillehammer 48 73
6 Stjernen 48 60
7 Manglerud Star 48 59
8 Storhamar 48 58
9 Frisk Asker 48 51





tumblr hit counter

Ishockeyfritidsordning sesongen 2010/2011

Kjære foreldre til barn i IFO alder,

Av MR
Oppdatert: 08.07.2010

årets IFO ordning var en suksess for dem som deltok, sett ut fra ishockeyperspektivet. Det å gå på skøyter 3 ganger i uken i tillegg til vanlig trening og kamper har vist seg å være særdeles utviklende.

 

I år ønsker vi å utvide tilbudet med én dag slik at det nå blir IFO fra mandag til torsdag. I tillegg til dette ønsker vi å tilby mat. Dette tilbudet må vi spesifisere når vi vet hvor mange som kommer fra de forskellige skolene og om dette i det hele tatt er ønskelig. Tilbakemelding fra foreldre. Det er snakk om å inngå avtale med MS FFO med hensyn til mat før is.

 

De barna som var med helt til mai vil få fortrinnsrett, dersom vi får flere påmeldinger enn 25. Det blir altså plass til 5 barn ekstra i år i forhold til i fjor. Noen av de eldste vil av naturlige årsaker ikke være med i år, slik at det blir flere ledige plasser enn 5.

 

Vær vennlig å send inn en e-post med navn, fødselsår, skole og ønske om mat eller ikke til ifo@mshockey.no snarest for å sikre plassen.
(legg inn i emne: IFO sesongen 2010/2011)

Mvh
Manglerud Star ishockey


Skriv ut artikkelen

Samarbeidspartnere