Dato: Kl.: Hjemmelag: Bortelag:
13.09.2018 18:00 Stavanger Ishockeyklubb    2-3 str Manglerud Star Elite
16.09.2018 17:00 Manglerud Star Elite    7-2 Stjernen Elite
18.09.2018 18:30 Ringerike    2-0 Manglerud Star Elite
20.09.2018 18:30 Manglerud Star Elite    1-2 Lillehammer Elite
23.09.2018 17:00 Vålerenga Elite    3-2 Manglerud Star Elite
27.09.2018 18:30 Manglerud Star Elite    1-5 Frisk Asker Elite
29.09.2018 16:00 Sparta Sarp Elite    4-0 Manglerud Star Elite
02.10.2018 18:30 Storhamar Elite    9-3 Manglerud Star Elite
04.10.2018 18:30 Manglerud Star Elite    2-3 Stavanger Ishockeyklubb
11.10.2018 18:30 Stjernen Elite    3-2 Manglerud Star Elite
14.10.2018 17:00 Manglerud Star Elite    4-2 Ringerike
18.10.2018 18:30 Lillehammer Elite    5-2 Manglerud Star Elite
20.10.2018 16:00 Manglerud Star Elite    1-7 Vålerenga Elite
23.10.2018 18:30 Manglerud Star Elite    1-4 Frisk Asker Elite
25.10.2018 18:30 Manglerud Star Elite    2-4 Sparta Sarp Elite
29.10.2018 18:30 Manglerud Star Elite    0-3 Storhamar (Gjøvik Fjellhall)
01.11.2018 18:00 Stavanger Ishockeyklubb    1-3 Manglerud Star Elite
04.11.2018 17:00 Manglerud Star Elite    5-3 Stjernen Elite
15.11.2018 18:30 Vålerenga Elite    6-0 Manglerud Star Elite
18.11.2018 17:00 Ringerike    2-4 Manglerud Star Elite
20.11.2018 18:30 Manglerud Star Elite    3-5 Lillehammer Elite
25.11.2018 17:00 Frisk Asker Elite    3-0 Manglerud Star Elite
27.11.2018 18:30 Sparta Sarp Elite    1-0 Manglerud Star Elite
02.12.2018 17:00 Manglerud Star Elite    1-0 Storhamar Elite
04.12.2018 19:00 Manglerud Star Elite    3-5 Stavanger Ishockeyklubb
09.12.2018 17:00 Stjernen Elite    1-4 Manglerud Star Elite
18.12.2018 18:30 Manglerud Star Elite    2-1 str Ringerike
20.12.2018 18:30 Lillehammer Elite    4-3 Manglerud Star Elite
28.12.2018 18:30 Manglerud Star Elite    3-8 Vålerenga Elite
30.12.2018 17:00 Frisk Asker Elite    5-2 Manglerud Star Elite
03.01.2019 18:30 Manglerud Star Elite    3-4 Sparta Sarp Elite
06.01.2019 17:00 Manglerud Star Elite    2-4 Storhamar Elite
08.01.2019 18:00 Stavanger Ishockeyklubb    2-1 str Manglerud Star Elite
13.01.2019 17:00 Manglerud Star Elite    3-2 sd Stjernen Elite
17.01.2019 18:30 Ringerike    2-3 Manglerud Star Elite
20.01.2019 17:00 Manglerud Star Elite    4-5 sd Lillehammer Elite
24.01.2019 18:30 Vålerenga Elite    5-1 Manglerud Star Elite
27.01.2019 17:00 Manglerud Star Elite    4-2 Frisk Asker Elite
29.01.2019 18:30 Sparta Sarp Elite    3-1 Manglerud Star Elite
31.01.2019 18:30 Storhamar Elite    3-4 str Manglerud Star Elite
03.02.2019 17:00 Manglerud Star Elite    1-2 Stavanger Ishockeyklubb
17.02.2019 17:00 Stjernen Elite    6-2 Manglerud Star Elite
19.02.2019 18:30 Manglerud Star Elite    1-2 Ringerike
21.02.2019 18:30 Lillehammer Elite    3-2 sd Manglerud Star Elite
24.02.2019 17:00 Manglerud Star Elite Vålerenga Elite
28.02.2019 18:30 Frisk Asker Elite Manglerud Star Elite
03.03.2019 17:00 Manglerud Star Elite Sparta Sarp Elite
05.03.2019 19:00 Storhamar Elite Manglerud Star Elite


Sluttspill GET:  
Kvartfinaler 7/3, 9/3, 11/3, 13/3, 15/3, 17/3, 19/3  
Semifinaler 21/3 til og med 3/4 (en kamp hver dag)  
Finaler 5/4, 7/4, 9/4, 11/4, 13/4, 15/4, 17/4  
   






































Manglerud Star ishockey
Plogvn. 22
0681 Oslo
Postboks 177 Manglerud
0612 Oslo
Kontaktinformasjon
Tlf: Bredde/Ishall 906 03 672
Tlf: Elite 97 09 14 06
post.bredde@mshockey.no
post.elite@mshockey.no

www.mshockey.no








Manglerud Star Bredde
Org.Nr.: 979 622 015
Konto nr.: 1602 52 47047
Manglerud Star Elite
Org.Nr.: 998 618 967
Konto nr.: 1503.29.31623

Nettløsning er levert av Kréatif AS