Besøksadresse:
I.L. Manglerud Star Ishockey
Plogvn. 22
0681 Oslo

man-fre 12:00-17:00
Tlf.: 90603672
E-mail:
post.bredde@mshockey.no

Postadresse:
I.L. Manglerud Star Ishockey
Postboks 177 Manglerud
0612 Oslo

Grupper

Funksjon

Navn

Telefon

E-mail

Administrasjon:

Daglig leder

Rune Molberg

906 03 672

rm@blueline.as

Regnskap, fakturering, lønn:

Leder

Trond Norbø

991 64 148

regnskap@mshockey.no

Anlegg:

Driftsleder

Rune Molberg

906 03 672

rm@blueline.as

Banemann:

Leder

Øystein Olsen

40 209 303

brekkefamiliy@live.no

Marked

Leder

Styret

post.bredde@mshockey.no

Sport:

Leder

Rune Molberg

906 03 672

rm@blueline.as

Politiattester:
www.idrett.no/tema/politiattest

Leder

Thea B. Blystad Klem

996 09280

Thea.Benedicte.Blystad.Klem@vetinst.no

Vara

Dommerkontakt:

Leder

Petter B.S. Andersen

465 11 240

petterbirkheimsandboeandersen@gmail.com

Dommerkontakt:

Leder

Kiosk:

Leder

Terje Kjersem

992 89 953

terje.kjersem@politiet.no

Hockeyskole:

Leder

Cate Olden

952 56 254

hockeyskole@mshockey.no

Hockeycamp:

Leder

Geir Henriksen

993 73 471

gehenriksen13@getmail.no

Cuper:

Leder

Lagleder U15

IFO:

Leder

Espen Simensen

902 17 477

ifo@mshockey.no

Historiegruppe:

Leder

Rune Molberg

906 03 672

rm@blueline.as

Hjemmeside:

Web.redaktører:

Webansvarlig per lag

Ansvarlig redaktør:

Per-Erik Ingjer

995 11 948

per-erik@mshockey.no


Område

Kontaktperson

E-post

Telefon

Lisens

Lauren Tanne

Lauren.Tanne@norgesgruppen.no

922 20 990

Medlemsregister

Trond Nordbø

trond@palledistributoren.no

991 64 148

Forholdet til NIHF

Per-Erik Ingjer

per-erik@mshockey.no

995 11 948

Kontakt for banemanskap

Rune Molberg

rm@blueline.as

906 03 672

Kontaktpunkt dommere

Petter B.S. Andersen

petterbirkheimsandboeandersen@gmail.com

465 11 240

Øvrige hockeyskoler

Geir Henriksen

gehenriksen13@chello.no

993 73 471

Isfordeling

Lasse Breivold

lasse@naug.no

909 12 417

Utleie av istid

Rune Molberg

rm@blueline.as

906 03 672

Oslo Kommune, driftsavtale etc

Per-Erik Ingjer

per-erik@mshockey.no

995 11 948

Manglerud Toppidrett skole(skoler)

Rune Molberg

rm@blueline.as

906 03 672

Sponsorkontakt / Hallreklame

Rune Molberg

rm@blueline.as

906 03 672

Drakter/Profil:

Rune Molberg

rm@blueline.as

906 03 672



Manglerud Star ishockey
Plogvn. 22
0681 Oslo
Postboks 177 Manglerud
0612 Oslo
Kontaktinformasjon
Tlf: Bredde/Ishall 906 03 672
Tlf: Elite 97 09 14 06
post.bredde@mshockey.no
post.elite@mshockey.no

www.mshockey.no








Manglerud Star Bredde
Org.Nr.: 979 622 015
Konto nr.: 1602 52 47047
Manglerud Star Elite
Org.Nr.: 998 618 967
Konto nr.: 1503.29.31623

Nettløsning er levert av Kréatif AS