Ny gruppeinndeling

Nye grupper pga stor pågang til hockeyskolen + praktisk info.

Ved LS
Oppdatert: (09.8.2007)

Gruppe 1: garderobe 3 (disse skal først på is hver dag kl. 08.00).
Mats Grøsvik, Andreas Caspar Ferdinand Sukkestad, Daniel Fronth, Marius Vilming, Morten Sondre Andresen, Philip Berg-Pettersen, Thorvald Vindels, Niklas Sundstad, Berge Gjerstad Bakken, Joachim Hermansen, Trym Auren, Truls Sundal, Jeppe Wik, Jon Myrer Rafoss, Josefine Biseth Engmann, Magnus
Hermansen Oswold, Marius Hermansen Oswold, Marius Vik Hockon, Markus Trygg, Sindre Dompidal, Martin Bransdal, Mathias Pettersen, Mathilde Johnsrud,
Markus Opsahl, Marius Johansen.

Gruppe 2: garderobe 1+2
Even Baklid, Espen Hamre, Sondre Bergersen Bjerke, Trym Bilgrei, Martin Langsrud, Daniel Borgen, Eirik Solbrekken Lavik, Torbjørn Lauritsen, Daniel Rinaldi, Mikkel Odden Berg, Snorre Hovding, Collin Spaberg Olsen, William Thomas, Madelen Rognaldsen, Henrik Myrhvold, Mikkel Wik, Vebjørn Lesund,
Andreas Rafoss, Olav Otterlei, Even Vestland, Håkon Kjersem, Aleksander Selvaag, Oliver Libæk, Thatsanai Phuangrot, Tan Hellerød, Sebastian
Haanshuus, Christian Fjeldheim, Eirik R. Hellrud, Erik Lam, Jonas Tofte
Røhne, Ane Schei Andersen, Mathea Fischer.

Gruppe 3: garderobe 4
Robin Sjøtun, Mathias Baar, Nikolai Selvaag, Phillip Elles, Daniel Grønbæk,
Andreas Schei Andersen, Theodor Hoff, Thorbjørn Øvrebø, Eirik Ovland, Jonas Larsen, Tim Mørk, Christoffer Frick, Martin Haga, Andreas Arctander, Andreas
Bentsen, Are Andre Sundal, Kristoffer Nomikos, Thomas Nilsen, Markus Søberg, Matias Pedersen, Nicklas Malerstuen, Simen Baklid, Stian Løsnesløkken.

Gruppe 4: garderobe 5+6
Eirik Eidem Stømner, Andreas Ravnsberg, Sondre Olden, Steffen Søberg, Alexander Høitomt, David Friis, Jacob Ajer, Jonatan Wik, Kevin Sundstad,
Tina Scott, Ole Daniel Setsaas, Martin Bekken, Christer Simonsen, Joachim Hermansen, Joachim Svendsen, Anders Hoen Olafsen, Erlend Lesund, Markus Bryhnsveen, Jørgen Karterud, Martin Nerby, Magnus Eriksen, Andreas
Bjølgerud, Magnus Ficher, Jacob Faye Lund, Martine Henriksen, Mats
Henriksen, Stian Løvlund Sandberg, Espen Salo, Marius Johnsrud.

Praktisk info:
- Frigåing søndag 12. august for alle som skal på hockeyskolen kl. 1200 -
13.30.
- Mulighet for sliping av skøyter søndag 12. august mellom 12.00 - 13.00.
- Hvis noen ikke finner navnet sitt i noen av gruppene, ta kontakt med Geir
Henriksen på 99 37 34 71.

- Fremmøte første dag:
Gruppe 1, senest kl. 07.30 for opprop i garderoben.
Gruppe 2 og 3, senest kl. 07.30 på tribunen.
Gruppe 4, senest kl. 09.00 for opprop i garderoben.

- Sliping av skøyter, kr 20,- hver dag kl. 10.00 - 10.45.
- Foreldre kan kjøpe lunch i kafeteriaen hver dag, kr 40,-.
- Instruktører første øktene Rune Molberg og Jarl Eriksen.
- Instruktør andre øktene Darren Treloar (Power skating).
- Instruktør første øktene onsdag, landslagssjef Roy Johansen.
- Frukt blir delt ut til deltagerne hver dag.
- Husk tøy+sko for off ice øktene.
- Garderobene skal tømmes for utstyr hver dag pga aktivitet på kveldstid.

Print artikkel Skriv ut artikkelen
7

Serieoppsettet til a-laget ligger her.





Manglerud Star ishockey
Plogvn. 22
0681 Oslo
Postboks 177 Manglerud
0612 Oslo
Kontaktinformasjon
Tlf: Bredde/Ishall 906 03 672
Tlf: Elite 991 54 179
post.bredde@mshockey.no
post.elite@mshockey.no

www.mshockey.no





Manglerud Star Bredde
Org.Nr.: 979 622 015
Konto nr.: 1602 52 47047
Manglerud Star Elite
Org.Nr.: 998 618 967
Konto nr.: 1503.29.31623

Nettløsning er levert av Kréatif AS