Masterplan

Timeplan og gruppeinndeling for hockeycamp uke 8.

Ved MR
Oppdatert: (16.2.2011)

Nå er det like før campen er i gang og vi ønsker deg hjertlig velkommen på mandag 21 februar.

Vedlagt gruppeinndelinger og tidsplaner for campen.

Vi i Manglerud Star Ishockey er veldig opptatt av at ALLE deltagere skal oppleve vår vintercamp som et fint og trygt sted å være. Derfor håper vi at du kan informere ditt barn om viktigheten av å være kamerat med alle og ikke mobbe eller være ufin. Våre gruppeledere og instruktører vil følge nøye med på at alle oppfører seg ordentlig mot andre.

Denne informasjonen vil også bli lagt ut på klubbens hjemmeside: www.mshockey.no.

Hovedtrenere er:
Espen Sæther og Flemming Pettersen.
De vil være ansvarlige for alle isøktene.


Velkommen !

NB! Husk å ta med stor matpakke og drikke..

Masterplan Gruppe1 og Gruppe2 ligger her

Gruppeledere Gr1: Martin Nilsen og Stian Løsnesløkken
Gruppeledere Gr2: Markus Mossin og Joachim Svendsen

Gruppe 1


      Farge
Willy Winnæss Keeper  
Philip Mellem Keeper  
William Kjærnet johansen Utespiller Hvit
Tinius Ravn Utespiller Rød
Lars Øien Utespiller Hvit
Sebastian Rismyr Johnsen Utespiller Rød
Theodor Winnæss Utespiller Hvit
Nikolai Tukun Eriksson Utespiller Rød
Adrian Hagen Utespiller Hvit
Sebastian Modano Sørli Grendar Utespiller Rød
KRISTIAN SLIKS Utespiller Hvit
Sander Marki-Pleym Utespiller Rød
Calle Spaberg  Olsen Utespiller Hvit
Henrik Støen Utespiller Rød
Espen Bukier  Thorsen Utespiller Hvit
Jonas Heimdal Utespiller Rød
Sebastian de Linde Utespiller Hvit
Per Erik Aas Utespiller Rød
Johan Tørres Selnes Utespiller Hvit
Noah  Steen Utespiller Rød
Trym Edh Utespiller Hvit
Tinus Rise Moe Utespiller Rød
 

Gruppe 2


Mikkel Rasch-Olsen Keeper  
Mathilde Wedén Johnsrud Keeper  
Philip Berg-Pettersen Keeper  
Magnus  Lind Iversen Utespiller Rød
Naren Yogarajah Utespiller Hvit
Hans Hagen Utespiller Rød
Marius Johansen Utespiller Hvit
Leandro Tørnvall  Utespiller Rød
Aleksander Tukun Eriksson Utespiller Hvit
Birger  Sturtzel Utespiller Rød
Martin Brandsdal Utespiller Hvit
Jeppe Wik Utespiller Rød
Isak Billet Utespiller Hvit
Petter Birkeheim Andersen Utespiller Rød
Trym Auren Utespiller Hvit
Mathias Emilio Pettersen Utespiller Rød
Bendik Lund Hansen Utespiller Hvit
Benjamin Redzic Utespiller Rød
Viktor Waage Sand Utespiller Hvit

Gruppe 3 
Eget opplegg fra kl. 11:30  -  kl. 12:45,
hvor det blir individuell trening for back og forwards.

Navn Pos.
Håkon Kjersem  Back
Andreas Rafoss Back
Sondre Bergersen Bjerke Back
Mikkel Odden Berg Back
Sondre Harbosen Back
Ivar Løland Back
Magnus Lind Iversen  Back
Marius Johansen  Back
Espen Hamre Forward
Madelen Rognaldsen Forward
Adrian Bjørkli Tønnesen  Forward
Trym Bilgrei  Forward
Colin Spaberg Olsen Forward
Eirik Solbrekken Lavik Forward
Even Baklid Forward
Torbjørn S. Lauritsen  Forward
Rolf Thomas B Aastad Forward
Aleksander Selvaag Forward
Viktor Waage Sand Forward
Jon Myhrer Rafoss Forward



Print artikkel Skriv ut artikkelen




Manglerud Star ishockey
Plogvn. 22
0681 Oslo
Postboks 177 Manglerud
0612 Oslo
Kontaktinformasjon
Tlf: Bredde/Ishall 906 03 672
Tlf: Elite 991 54 179
post.bredde@mshockey.no
post.elite@mshockey.no

www.mshockey.no





Manglerud Star Bredde
Org.Nr.: 979 622 015
Konto nr.: 1602 52 47047
Manglerud Star Elite
Org.Nr.: 998 618 967
Konto nr.: 1503.29.31623

Nettløsning er levert av Kréatif AS